+36-30-300-9232

Állásajánlat

Műszerész munkatársat keresünk

Álláslehetőség!
Országos hálózattal működő, 30 éve automaták üzemeltetésével foglalkozó vállalkozásunk műszerész munkatársat keres:
FELADATOK
• gépjavítási és karbantartási munkák készítése, ellenőrzése
• gépbeállítások, átszerelések elvégzése
• rendszeres és megelőző karbantartási feladatok ellátása
• informatikai háttérmunka
ELVÁRÁSOK
• elektronikai műszerész, háztartási gépszerelő vagy azzal egyenértékű végzettség
• karbantartásban szerzett szakmai tapasztalat
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek
AMIT KÍNÁLUNK
• azonnali kezdés
• versenyképes juttatási csomag
• belső képzések
• előrelépési, fejlődési lehetőség
• teljesítményarányos prémiumjuttatás lehetősége
MUNKAIDŐ:
hétfőtől-péntekig egy műszakos munkarendben
Munkavégzés helye: Szekszárd
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, jelentkezzen kapcsolattartónknál telefonon, vagy e-mailben önéletrajza megküldésével!
KAPCSOLATTARTÓ:
Horváth-Szabó Zoltán, +36/30-469 9373
e-mail: logisztika@aliscacoop.hu